Як і скільки варити кальмари

Як варити кальмари для салатів та інших страв? Скільки варити кальмари, щоб вони були м’якими і радували смаком?

Як і скільки варити кальмари

Ви вже чули, що кальмари варяться в окропі всього 10-15 хвилин?

Забудьте!

За цей час отримаєте гумову підошву, позбавлену смаку, а не соковитий і корисний морепродукт.

Насправді все набагато простіше, швидше і смачніше.

Як і скільки варити кальмари, щоб вони вийшли м’якими і смачними?

Як варити кальмари – загальні принципи

Придбати свіжий морепродукт досить складно. Частіше за все в їжу використовуються заморожені кальмари. Тушка має білий, злегка рожевий або фіолетовий колір. Але насправді відтінок ні про що не говорить, на смакові якості колір оболонки продукту не впливає.

На що звернути увагу при покупці:

• Саме м’ясо повинно бути світлим і ні в якому разі не мати жовтий відтінок. Це говорить про низьку якість продукту.

• Тушки кальмарів повинні легко відставати один від одного. Якщо вони склеєні однієї брилою, то, швидше за все, размораживались. Виробник завжди заморожує по одній штучці, і тільки потім упаковують разом.

• Якщо на морепродуктах багато «льодяної глазурі», тобто є покриття з крижаної скориночки, то покупець до третини суми віддасть за воду.

• Звертайте увагу на термін придатності морепродуктів. Але потрібно дивитися не на етикетку приклеєну в магазині, а на саму упаковку. Дуже часто дати на них відрізняються.

• Намагайтеся вибирати невеликі тушки, їх м’ясо ніжніше. Також для варіння краще брати близькі за розміром морепродукти.

Як підготувати кальмари перед варінням? Основне завдання – видалення шкірки. Вона дасть продукту неприємний смак. Тушку можна просто обдати окропом або залити на три хвилинки водою, температура якої близько 70 градусів. Потім шкірка легко злазить. Також потрібно видалити хорду або хребет, який знаходиться в тушці. Цей м’який хрящ зазвичай легко виймається і не викликає труднощів.