Конфітюр з полуниці

Конфітюр з полуниці: яскравий, смачний, улюблений. Різноманітні рецепти конфітюру з полуниці – вибирай будь-яку!

Конфітюр з полуниці

Коли настає літо, з’являється можливість не тільки радіти свіжих ягід і фруктів, але і продовжити це задоволення на цілий рік.

Більшість з нас намагається запастися чимось смачненьким, щоб у зимові холоди або дощовим ввечері згадувати за чашкою кави або чаю теплий дотик сонечка і аромати тільки що дозрілих плодів.

Фрукти і ягоди можна просто заморозити. Але не менш смачні вони у вигляді варення, джемів або конфітюру.

Займаючись переробкою ягід і фруктів з цукром, особливо не замислюєшся, що вийде в результаті. Всю продукцію власного виробництва часто називають просто варенням. Так і є: воно найбільш улюблене ласощі, саме поширене і популярне.

Але ж рецепти-то використовуються різні. Тому засіки більшості господинь наповнені не тільки баночками з різними видами варення, але і більш вишуканими стравами: джемами або конфитюрами.

Конфітюром називають французьку варіацію джему. Цей солодкий десерт готується шляхом уварювання в цукрі цілісних або подрібнених ягід. При цьому плоди рівномірно розподіляються в солодкої рідини, зберігши свої цілющі властивості.

Особливо смачний конфітюр з полуниці. Він служить чудовою заготівлею для пиріжків та пирогів, тортиків і солодких сендвічів. Конфітюр з полуниці і сам по собі – вже готову страву. Зварити його особливих труднощів не складе. Приклавши трохи зусиль можна запастися дивно ароматним і смачним стравою.

Завдяки конфитюру, в будинку буде особливо затишно і солодко.