Картопля в сметані в мультиварці

Дуже ситно і швидко – картопля в сметані в мультиварці. Овочі, м’ясо, гриби в простих рецептах картоплі в сметані в мультиварці

Картопля в сметані в мультиварці

Багатофункціональність мультиварки і різноманітні режими її роботи дозволяють готувати страви з картоплі в сметані безліччю способів.

Її можна просто запекти, посипавши сиром, тушкувати в сметані, запікати в ній фарширований картопля, але найбільш соковитими будуть страви, якщо до основних інгредієнтів додавати гриби або овочі.

Картопля в сметані в мультиварці виходить набагато поживніший, ситніше і ароматнішою, якщо в стравах присутній м’ясо.

Картопля в сметані в мультиварці – загальні принципи приготування

Картоплю можна брати як молодої, так і старий. Якщо берете молоду картоплю, врахуйте що час приготування в цьому випадку потрібно трохи скоротити.

• Середньорозмірні бульби для заповнення фаршем підійдуть найкраще. Саме їх зручніше фарширувати, а однакова величина забезпечить рівномірне пропікання.

Сметану використовуйте будь-яку, від жирної домашньої, до мінімально калорійною – 15%. Домашню можна розбавити кип’яченою водою. Низкопроцентную розводять у вершках.

Овочі та гриби підійдуть як в натуральному, так і замороженому вигляді. Овочі, а в деяких випадках і картоплю, перед нарізкою і закладкою в мультиварку слід відварити. Заморожені овочі розморожувати перед варінням необов’язково.

• Цибулю, гриби, морква зазвичай пасерують, іноді до золотистого або коричневого тону, частіше до прозорості.

М’ясо краще купувати охолодженим. Зазначений в інгредієнтах вигляд можна замінити будь-яким іншим. Замість курячого філе покладіть м’якоть свинини або яловичини, кролика замініть порізаної на шматки птахом. При цьому потрібно врахувати тільки час приготування кожного виду м’яса.

• Подається картопля в сметані як самостійне блюдо або з гарніром зі свіжих овочів.