Гуляш з печінки

Гуляш з печінки – домашні, національні та ресторанні рецепти. Швидкі варіанти гуляшів з печінки птиці, свинячий і яловичої

Гуляш з печінки

Гуляші – одне з популярних других страв.

Готуються швидко, з різних видів м’яса і навіть субпродуктів, вони займають, деколи під самими незвичайними назвами значне місце в меню різних народів.

Спочатку рецепт простий – обсмажені шматочки м’яса тушкують з підливою, до складу якої звичайно входять овочі. Сучасна кухня і виріс асортимент доступних продуктів збагатили рецептуру гуляшів новими смаками.

Гуляш з печінки – основні принципи приготування

• Вибір печінки для гуляшу майже повністю лежить на господарці, для приготування підійде будь-яка: яловича, куряча, свиняча, а також вирощувати індичат. Головне і основне, умова у виборі продукту, це його свіжість. Тільки зі свіжої печінки можна приготувати смачне і в той же час корисне блюдо.

• Наскільки смачніше вийде гуляш, залежить не тільки від якості вибраного продукту, але і від того, як правильно печінка буде підготовлена і приготована, до якого стану зажарятся овочі, а для гуляшу з підливою найважливішою частиною процесу є приготування самої підливи. Вона повинна бути досить рідка і не містити борошняних грудочок.

• Приготований з підливою або соусом гуляш з печінки ідеально підійде до відварним крупах і картопляного пюре, але якщо по закінченні приготування в каструльку закласти галушки і протушкувати блюдо пару хвилин, вийде гуляш, який цілком може подаватися як самостійне блюдо.