Італійський суп

Італійський суп – рецепти різної складності і секрети. Смачні, ароматні та насичені італійські супи на вашій кухні

Італійський суп

В усьому світі визнають, що надзвичайно смачні італійські страви.

Кухня Італії різноманітна і цікава. Найчастіше для приготування того чи іншого блюда не потрібно складних продуктів і непосильних праць.

Але рецепти італійських супів досить оригінальні і сильно відрізняються від простих і звичних піц, паст та інших страв. Якщо ви любите експериментувати на кухні, і якщо вас цікавить незвичайні поєднання інгредієнтів, то рецепти італійських супів вам точно сподобаються.

Італійський суп – загальні принципи приготування

Основними інгредієнтами італійських супів є томати, часник, перець, оливкова олія, селера, картопля, спаржа, зелень, сири. Також великою популярністю користуються морепродукти, м’ясо і гриби.

Сири часто супроводжують практично всі італійські страви, в основному використовують пармезан, моцарелу, але є чимало рецептів супів, де за основу береться плавлений сир.

Соняшниковою олією в Італії не користуються, тільки оливковою. Якщо такого немає, то використовують свинячий жир. Але так як ми живемо не в Італії, можна зробити невелике послаблення і замінити оливкова олія будь-яким рослинним, але тільки високого віджиму.

Томати – також невід’ємна частина італійських супів. Для приготування перших страв вибирають стиглі м’ясисті сорту.

Зважившись приготувати італійський суп у себе вдома, вам слід подбати про наявність спецій. Зазвичай використовують такі, як кмин, орегано, шавлія, базилік, розмарин, майоран.