Густий крем для торта

Густий крем для торта – половина успіху! Кращі рецепти та поради, як зробити густі креми для тортів

Густий крем для торта

Який торт може бути без густого, форменого та ароматного крему? Правильно! Ніякої! Він вийде сухим, некрасивий, прошарок буде стікати на блюдо. Густий крем стане прекрасним наповненням і прикрасою навіть самого скромного коржа, але як його приготувати?

Густий крем для торта – загальні принципи приготування

Всі креми і начинки для десертів готуються на основі молочних продуктів. Важливо запам’ятати, що від їх якості буде залежати смак, а також консистенція крему. Тому не варто брати рідку згущене молоко або сметану, нічого хорошого з цього не вийде.

Загальні принципи приготування густих кремів:

• Найпростіший спосіб, як можна зробити крем для торта гущі – це використовувати спеціальний загусник. Він продається в магазинах, що використовується у кожному випадку згідно прикладеної інструкції.

• Всі продукти для крему повинні бути жирними. Молоко не менше 3%, масло 65%, краще 70%, вершки для збивання від 33%. Зі сметаною складніше, вона і при 25% може бути густа, а іноді рідка.

• Цукор і пудра замінюються один одним, але орієнтуватися потрібно не за обсягом, а за вагою, так як щільність продуктів різна.

• Какао перед додаванням в крем обов’язково потрібно просіяти, щоб позбутися від грудочок. Можна розтерти з цукровим піском перед додаванням рідини, якщо крем заварний.

• Горіхи перед закладкою в крем потрібно обсмажувати, інакше вони розкиснуть і будуть несмачними.

Не менш важливо дотримуватися температурного режиму. Молочні продукти в теплі стають рідкими, з ними складно працювати, вони не збиваються в піну. Масло, навпаки, перед збиванням і додаванням в крем потрібно потримати при кімнатній температурі, щоб воно розм’якло.