Гороховий суп без м’яса

Готуємо гороховий суп без м’яса: смакота без зайвих калорій. Грибні, капустяні і «вершкові» горохові супи без м’яса

Гороховий суп без мяса

Супи з бобових часто рекомендують, якщо потрібно стабілізувати роботу органів травлення, набрати або знизити вагу, відрегулювати обмін речовин.

Зазвичай такі супи намагаються готувати без м’яса і м’ясних бульйонів.

Тим не менше навіть в «пісному варіанті горохові супи можна приготувати дуже навіть смачними.

Не зупиняйтеся за прочитання списку продуктів, зварити страву набагато простіше, ніж здається на перший погляд, а користі значно більше, ніж здається з опису.

Якщо дитина відмовляється їсти горохові страви, то в більшості випадків його можна спокусити супчиком з копченою ковбаскою.

Гороховий суп без м’яса – загальні принципи приготування

• Гороховий суп без м’яса це не тільки корисно, але й дуже смачно. І щоб приготувати такий супчик не потрібно багато клопоту. Все що нам потрібно це посуд та необхідні продукти.

• З посуду потрібна будь-яка емальована каструля відповідного об’єму (літражу) в якій власне і буде варитися суп і сковорода. В ній готують зажарку, а для окремих видів горохового супу обсмажують деякі складові, наприклад, гриби або ковбасу. Сковороду найкраще взяти з досить товстим дном або антипригарну.

• Крім цього, може знадобитися блендер, щоб перебити у пюре готове блюдо.

• Гороховий суп без м’яса готують на очищеної питної води або овочевому відварі, приготованому заздалегідь. Варто відзначити, що якість води грає важливу роль для приготування страви.

• Боби можна взяти як цільними, так і колотими або подрібненими, це вплине тільки на час приготування і ніяк не позначиться на смаку.

• Щоб прискорити процес варіння сушений горох вимочують і тільки потім закладають в гарячий відвар або спочатку заливають холодною водою і ставлять варитися.

• Для посилення смаку і поживності в гороховий суп, зварений без м’яса можна додавати гриби (печериці), зрілі томати, овочі, вершки, ковбасу і навіть плавлений сир.

• Страву приправляють спеціями, зазначеними в рецептурі, або підбирають по своєму смаку.