Домашнє морозиво з молока

Рецепти домашнього морозива з молоком – подарунок ласунам. Пломбір, крем-брюле та інше домашнє морозиво з молока

Домашнє морозиво з молока

Літо йде, але, як люблять жартувати, в нашій країні холодно, це коли в «мінус тридцять» на вулицях перестають їсти морозиво.

Ну а значить і нам не перешкода спробувати чудове ласощі в будь-який сезон, тим більше що приготуємо ми його самі з продуктів, якість яких не підлягає сумніву.

Домашнє морозиво з молока – загальні принципи приготування

• Для того, щоб домашнє морозиво з молока вийшло м’яким і однорідної консистенції, для його приготування використовують спеціальний прилад – фризер (мороженицю). Але якщо строго дотримуватися всі рецептурні рекомендації, домашнє морозиво вийде нітрохи не гірше і без використання такого приладу. Головне, запастися терпінням і не лінуватися, намагаючись як можна частіше ретельно перемішувати або збивати десерт в перші години заморозки.

• Всі продукти для виготовлення такого ласощі повинні бути тільки свіжими. Жирність молочних продуктів найвищої, так як саме це забезпечує вершковий смак морозива. Чим вище жирність, тим смачніше десерт.

• Домашнє морозиво зі звичайним молоком може додаватися сухе або згущене молоко, яке в свою чергу буває варене або цільне.

• Незмінні складові будь-якого домашнього морозива з молока – власне саме молоко і цукровий пісок. Залежно від рецептури конкретного виду морозива можуть знадобитися: яйця, виключно їх жовтки, вершки, вершкове масло, крохмаль або борошно, желатин або заварену каву, шоколад.

• Продукти збиваються міксером або віночком разом або окремо. Потім прогріваються у певній послідовності до необхідної температури. Після чого вийшла маса добре охолоджується і забирається в заморозку на певний час, зазвичай на всю ніч. Чим частіше перемішують або збивають застигле морозиво в перших три години, тим однорідніше воно виходить. Рекомендується це робити не рідше, ніж кожні чверть години, але можна і кожні півгодини.