Десерт зі збитими вершками

Десерт зі збитими вершками – тиждень солодкого життя. Рецепти знаменитих десертів з вершками. Розкриваємо головний секрет Шантильї!

Десерт зі збитими вершками

Останнім часом під словом «десерт» все частіше мається на увазі куплена по дорозі додому пачка печива, шоколадка або щось ще, що не змусить стояти біля плити. Але і особливої радості такі солодощі не доставляють.

Надто буденно! Так, сучасний ритм життя диктує правило економії часу, що і змушує думати, що десерт зі збитими вершками – блюдо, яке готують до святкового столу, з якоїсь особливої нагоди. Якщо відірватися від вже сформованого стереотипу і зробити крок назустріч гарному настрою і нескучному різноманітності?

Якщо заглянути в кулінарні традиції минулого, де не було супермаркетів з переповненими в них вітринами всіляких солодощів в красивих і яскравих упаковках?

Як люди в минулому обходилися без цього всього, але при тому знаходили можливість порадувати себе і близьких солодкими стравами? Це вони придумали стільки рецептів, в тому числі і десерту з вершками, що дійшли до наших днів.

Хіба можна порівняти такі страви з продаються в пластикових стаканчиках, рясно сдобренными стабілізаторами та консервантами? Ніякої ритм життя не може служити аргументом проти смачного, домашнього десерту з вершками, свіжого і без консервантів. Тому купуємо тільки необхідні інгредієнти і вирушаємо додому, на свою затишну кухню.

Пропоновані рецепти – лише невелика частина винаходів кондитерів за минулі три чотири століття, але ці рецепти не заберуть багато часу, і, сподіваємося, допоможуть зробити життя яскравішим і повірити в свій кондитерський талант.

Отже, термін експерименту – один тиждень. Головний інгредієнт десерту – вершки.