Борщ в мультиварці

Борщ в мультиварці – рятунок для господині! Рецепти борщу в мультиварці: червоного, зеленого, вегетаріанського, з квасолею

Борщ в мультиварці

При варінні борщу рідко задіяна тільки одна каструля. Найчастіше поруч стоїть сковорода, буває і не одна. На приготування першої страви потрібні годинник, брудниться купа посуду, витрачається чимало сил. Мультиварка вирішує частину цих проблем. З цією незамінною помічницею можна приготувати борщ в два рахунки. Але як це зробити смачно?

Борщ в мультиварці – загальні принципи приготування

Основою борщу є буряки. Саме вона дає страві неповторний колір. Коренеплід можна спасерувати прямо в мультиварці з іншими овочами. Зазвичай для цього застосовують програми «Смаження» або «Випічка». Часто буряк готують у кошику, призначеної для варіння на пару. Але не окремо. Лоток розміщують над киплячим супом. Потім буряк дістають, подрібнюють і додають у страву.

Крім червоного борщу з буряками, можна приготувати страву зі щавлем. Для нього використовується свіжа або консервована зелень. Щавель додають у самому кінці, щоб ніжні листочки не розварилися.