Спагетті з шинкою

Спагетті з шинкою – базові і складні рецепти, класичні і під соусом. А ще незвичайна піца на макаронній основі з спагетті з шинкою

Спагетті з шинкою

Меню з спагетті з шинкою часто асоціюються з недбайливими господинями, яким і картоплю-то почистити лінь. Так чи не так, а ми беремося довести, що з названих продуктів можна приготувати смачно і незвично, а для любительок поворожити в своє задоволення теж знайдеться рецептик.

Спагетті з шинкою – загальні принципи приготування

• Спагетті можна взяти будь-які, практично всі вони виготовлені з борошна пшениці твердих сортів, що гарантує високу якість продукту. Відварюють їх тільки в киплячій, добре присоленной воді. Рідини в каструлі має бути більше ніж спагеті приблизно в десять разів.

• Часто перемішувати вироби при варінні не рекомендується, особливо коли вони почали розм’якшуватися. Час приготування завжди вказується в інструкції на упаковці, але все ж краще самим контролювати ступінь готовності.

• З шинкою зазвичай готують різні соуси, які і змішують зі спагеті. Винятком є швидкого приготування піци в духовці, на макаронній основі, в яку шинку кладуть без додаткової обробки.

• Шинку в соусах часто поєднують з овочами, грибами, сиром і зеленню. Соуси можуть бути вершковими або томатными. Практично всі соуси з шинкою для спагетті готують, додаючи твердий сир. Він відмінно підкреслює смак готової страви.