Торт «Черепаха» в домашніх умовах

Торт «Черепаха» в домашніх умовах – сама ніжність! Рецепти шоколадного, смарагдового і класичного торта «Черепаха»

Торт «Черепаха» в домашніх умовах

Незвичайні десерти завжди приковують увагу, а якщо вони ще й дуже смачні, то це вдвічі приємно. Саме такий торт можна легко приготувати в домашніх умовах, і називається він «Черепаха». Насправді існує величезна кількість рецептів, тут найпопулярніші і смачні варіанти.

Торт «Черепаха» в домашніх умовах – загальні принципи приготування

Для класичного торта «Черепаха» готуються дрібні бісквітні коржі з звичайного яєчного тіста. Через невеликого розміру і пористості, вони досить швидко просочуються та торту не треба довго стояти. Крем зазвичай використовується сметанний, але можна зробити заварний або на згущеному молоці. Не рекомендується використовувати густі і масляні креми, так як торт з ними може вийти сухою, буде довго стояти, застигне і не просочиться.

З чим можна приготувати «Черепаху»:

• з горіхами;

• фруктами, ягодами;

• сухофруктами;

• какао або з шоколадом.

Існує багато рецептів ледачого торта, який робиться з печива, готових коржів бісквіта, пряників і навіть зефіру. Оригінальним виходить варіант з мініатюрних рулетів, приготування такого торта займе кілька хвилин.

Формується торт у вигляді панцира черепахи. Можна викласти голову, спекти кілька видовжених пластинок для ніг, хвоста або просто вирізати їх з коржів. У другому випадку краще зробити це заздалегідь, щоб обрізки все скласти всередину панцира. Зверху торт покривається глазур’ю, посипається горіхами або прикрашається фруктами, наприклад, ківі.