Як вибрати і почистити кальмара

Як вибрати і почистити кальмара: оброблення кальмара. Кальмар: як чистити і готувати?

Як вибрати і почистити кальмара

Вирішивши побалувати свою сім’ю морським екзотичним делікатесом, кращим варіантом ситного, корисного і незвичайного на смак страви, стане приготування кальмарів.

Але перш за все, кальмар, слід правильно вибрати і почистити, адже від цього, безпосередньо, залежить зовнішній вигляд страви і його смакові якості.

Правильний вибір кальмара

Для легкого очищення краще всього підходить свіжий кальмар, з нього дуже просто знімається покриває плівка. Але на жаль, в супермаркетах продається заморожена продукція, і для того щоб не було проблем з його очищенням і готуванням, морепродукт, потрібно вміти правильно вибрати. Важливим моментом є те, що кальмар не повинен піддаватися розморожування і повторного заморожування, так як все це ускладнить процес його чищення. Для цього, при виборі продукту, рекомендується звернути увагу на наступне:

• Тушки кальмарів повинні легко відділятися, а також не бути прилиплими один до одного. Якщо вони з працею роз’єднуються, це означає повторне заморожування.

• М’ясо тушки, повинно бути білого кольору. Якщо воно має червоний або синюватий відтінок, це також означає, що морепродукт вже піддавався розморожування, після чого м’ясо перейняло колір зі шкірки кальмара.

Та, звичайно, вдома, кальмари зберігаються в морозильній камері, перед очищенням і приготуванням не розморожуються. Пам’ятайте про це.