Торт «День і ніч»

Торт «День і ніч»: одна назва – різні рецепти. Як приготувати смачний торт «День і ніч» з випічкою і без випічки

Торт «День і ніч»

Смачний торт з красивою назвою «День і ніч» нескладний у приготуванні. Головна його особливість у тому, що він двоколірний: білого і темного кольорів.

Причому це можуть бути як коржі шоколадного або звичайного смаку, так і темний бісквіт і світла просочення або навпаки. Рецептів насправді багато і кожен зможе вибрати для себе той, який йому більше до смаку.

Торт «День і ніч» – загальні принципи приготування

Зазвичай для приготування використовують бісквітні коржі, причому їх можна не тільки спекти, але і придбати готові в магазині. Крім того, цілком допустимо приготувати коржі з печива, крекерів.

Крем для торта може бути на основі сметани, згущеного молока або вершкового масла. Незмінним залишається один інгредієнт: цукор. Але краще використовувати цукрову пудру, крем так буде ніжніше і однорідніше.

Готовий торт заливають глазур’ю: тут теж велике роздолля для експериментів. Ви можете приготувати глазур одного кольору або двох, використовуючи різні інгредієнти. Відмінність темній глазурі від світлої хіба що додавання какао-порошку або темного шоколаду, в іншому принцип приготування схожий.

Крім цього припустимо додавати безліч додаткових інгредієнтів, як в коржі, так і у просочення, глазур, прикраса верху і боків. Наприклад, ягоди, горіхи, фрукти та багато іншого.