Салат з чорносливом, куркою і грибами

Салат з чорносливом, куркою і грибами: вишукано. Склад салату з чорносливом, куркою та грибами – нові рецепти

Салат з чорносливом, куркою і грибами

З тих пір, як салатом називали нарізану і заправлений оцтом пряну зелень, пройшло не менше п’яти тисяч років. З часів Стародавнього Риму холодна закуска сильно змінилася. Багато хто пам’ятає, як зовсім недавно, менше півстоліття тому, радянські домогосподарки, крім вінегрету і олів’є, не знали майже ніяких рецептів холодної закуски. Ситуація кардинально змінилася, і в сучасній кулінарії салат – одне з найулюбленіших холодних страв, а листова зелень частіше виконує декоративну функцію в страві, або служить для створення певного смаку. Салат вже і закускою іноді важко назвати, враховуючи складний і висококалорійний складу. Так і до холодних страв, наприклад, теплі салати мають непряме відношення.

Скільки насправді існує рецептів салатів в світі, ніхто не знає. Підраховувати їх кількість не має сенсу, тому що список регулярно і стихійно поповнюється. Поряд з найбільш відомими рецептами від знаменитих шеф-кухарів, салати винаходять домогосподарки. Не дарма кажуть, що жінка може вигадати салат з нічого. Це «нічого» може означати що завгодно.

Будь-які, що поєднуються за смаком продукти, можна перетворити в салат, додавши до них відповідну заправку. Наприклад, якщо до салату з чорносливом, грибами і куркою додати один або два компоненти, підібравши їх до грибів або курячому м’ясу, то домашня кулінарна енциклопедія поповниться новим рецептом, яким автор поділиться з друзями або колегами по роботі. Ті, в свою чергу, доповнять чи змінять рецепт так, що з’явиться ще один варіант холодного страви – і так до нескінченності. У кожної господині – свій особливий рецепт салату, в чому можна пересвідчитись прямо зараз.