Рисові каші в мультиварці

Не пловом єдиним – рисові каші в мультиварці смачні і корисні! Рисові каші в мультиварці – кращі з безлічі варіантів

Рисові каші в мультиварці

Рис один з найпоширеніших гарнірів. Податливий продукт відмінно поєднується і з м’ясом, і з морепродуктів, і з солодкими наповнювачами. Мед, або курага, свинина і креветки однаково можуть становити другу половину інгредієнтів в стравах з рисової крупи.

Рисова каша в мультиварці – загальні принципи приготування

• Рисові каші в мультиварці готують на молоці, так і на воді. Молоко використовують пастеризоване або домашнє. Є рецепти приготування на топленому молоці.

• Для каш краще всього брати круглозерний шліфований рис. Його попередньо перебирають, витягуючи з крупи залишки виробничого сміття дрібні камінці і пошкоджені зерна. Потім промивають холодною водою. Після чого просушують крупу на ситі або друшляку з дрібними осередками. Для рисових каш, готуються не на молоці, рис промивають багаторазово, досягаючи абсолютно не скаламученої води, це обов’язкова умова для отримання розсипчастої страви.

• Солодкі молочні страви з рису додають свіжі фрукти, мед, сухофрукти або горіхи. Нерідко їх варять з какао, яке забезпечує шоколадний смак і характерний колір. При бажанні молочний рис ароматизують ваніллю або корицею.

• Смак рисових страв, приготованих на воді, формують додані до них додаткові інгредієнти. Такі страви готують з м’ясом, птицею або морепродуктами.

• Нерідко рис готують у поєднанні з іншими крупами, наприклад, з пшоном.

• Для приготування молочних страв використовують основні програми: «Молочна каша» або більш загальний варіант – «Каша». При приготуванні страви на воді або м’ясному бульйоні спочатку використовують програми, які дозволяють обсмажити шматочки м’яса або морепродуктів з овочами, – «Жарити» або «Випічка». А після того як в чашу засипають крупу, страву доводять до готовності на «Гасіння» або поданні «Крупа».