П’ятихвилинка з яблук на зиму

П’ятихвилинка з яблук на зиму – дивовижний, багатий вітамінами десерт. Кращі рецепти п’ятихвилинки з яблук на зиму

Пятихвилинка з яблук на зиму

Завдяки тому, що яблука не зазнають тривалій тепловій обробці, у них зберігається максимум корисних речовин і вітамінів.

Крім того, ви зможете самі контролювати необхідну ступінь м’якості фрукта.

П’ятихвилинка з яблук на зиму – основні принципи приготування

Для цього варення підійде будь-який сорт яблук. Фрукти повинні бути стиглі, або навіть трохи перезрілі. Солодкість варення можна регулювати, підсипавши більше або менше цукру, ніж це передбачено рецептурою.

Яблука ретельно миють. Чистити від шкірки чи ні, кожна господиня вирішує для себе сама. Одні вважають, щоб без шкірки варення вийде ніжніше, а інші дотримуються думки, що в шкірці якраз найбільше вітамінів, тому її потрібно обов’язково залишити. Вимиті яблука розрізають навпіл і вирізати серцевину з насінням. Подрібнюють фрукти часточками, маленькими шматочками, або натирають на середній тертці. Тут слід зазначити, що чим жорсткіше фрукт, тим дрібніше і тонше його бажано нарізати.

П’ятихвилинку з яблук на зиму готують не тільки з цукром, але і додають в нього прянощі, ягоди або інші фрукти.

Варення виходить досить густим, тому його подають не тільки як десерт, але і використовують як начинки для випічки або млинців.

Варять п’ятихвилинку в емальованій широкій каструлі або тазу. Поки посуд з яблуками перебувати на плиті, вміст потрібно безперервно помішувати, щоб варення не підгоріло.

Готове варення розкладають по стерильної скляному посуді, що герметично закочують і охолоджують під ковдрою.