Пастила з абрикосів в домашніх умовах

Незвичайна солодкість – пастила з абрикосів в домашніх умовах. Готуємо пастилу з абрикосів – в духовці, з варінням і без

Пастила з абрикосів в домашніх умовах

Сонячні літні фрукти і ягоди смачні і свіжими і у вигляді різних десертів і солодощів.

Одне з таких ласих страв – пастила.

Приготування забирає певний час, хоча, по суті, нескладно і від рецепту до рецептом розрізняється буквально в дрібницях.

Абрикосова пастила дуже солодка, її навіть іноді готують, зовсім не додаючи цукру.

Набір продуктів практично не змінений в різних рецептах, а ось технологію можна підібрати для максимальної зручності.

Пастила з абрикосів в домашніх умовах – загальні принципи приготування

• Абрикоси для пастили слід використовувати добре дозрілими. Навіть буде краще, якщо вони будуть злегка переспілими. Недоспілий фрукт для приготування такого ласощі не підійде. Якщо в пастилу потрапить всього один такий абрикос, вона буде гірчити.

• Підготовлені абрикоси обов’язково промивають, зрізають пошкоджену м’якоть і видаляють кісточки.

• Готують пастилу з абрикосів в домашніх умовах як з свіжих, так і з тих, що пройшли теплову кулінарну обробку. Плоди пропарюють в духовці або проварюють на плиті, домагаючись однорідності маси. Після чого перетирають на ситі. Нерідко їх подрібнюють блендером або перемелюють м’ясорубкою перед тепловою обробкою.

• Пюре томят на мінімальному вогні, поки він не увариться майже в два рази, і викладають тонким шаром на деко або великий піднос. На ньому її і доводять до готовності – просушують. Чим тонше шар пастили, тим довше вона зберігається.

• Пастилу з абрикосів у домашніх умовах можна просушити в приміщенні з хорошим протягом, на сонці або в духовці. Солодкість вважається готовою, коли вона перестає липнути, стає достатньо щільною і при цьому легко згортається.

• Готове ласощі згортають рулетом, нарізають фігурними шматочками, обвалюють в цукровій пудрі і поміщають в підготовлені лоточки або невеликі банки. Зберігають у холодильнику. Для більш тривалого зберігання у відсутність холоду скляні банки закатують металевими кришками.

• Пастилу з абрикосів можна приготувати з цукром і без нього, з лимонною кислотою або горіхами. Нерідко при варінні у фруктове пюре додають пектин. Для ароматизації кладуть корицю.