Маринований буряк на зиму

Маринований буряк  швидкого приготування. Кращі рецепти маринованого буряка на зиму і салатного маринованого буряка

Маринований буряк на зиму

Буряк – джерело багатьох корисних речовин і незамінний інгредієнт смачних популярних страв.

Борщ, борщ, вінегрет – це далеко не всі страви, до складу яких входить буряк.

Маринований буряк на зиму або швидкого приготування – це унікальна знахідка для господинь, які люблять вишуканий смак цього овочу.

Маринований буряк можна додавати в різні страви, з неї роблять салати або, заправивши олією, подають у вигляді корисного, оригінального гарніру.

Маринована буряк. Маринована буряк швидкого приготування – загальні принципи приготування

Для приготування маринованої буряків цілком використовують коренеплоди середнього розміру. У порівнянні з більш великими плодами вони яскравіше, та і якщо потрібна попередня варіння інгредієнта – готуються швидко і рівномірно.

Крім цього буряк маринують нарізану соломкою, скибочками, кубиками і натерту у велику стружку.

До складу маринаду обов’язково входять сіль, цукор, спеції (лавр, горошини перцю, гвоздика, коріандр та інші). Також при маринуванні вливають оцет, зрідка рослинне масло.

Різниці в рецептах заготовки на зиму та експрес-рецептів практично немає. Головною відмінністю маринованої буряків на зиму з буряком швидкого приготування є спосіб маринування.

Для маринування овочів на зиму заливають буряки переважно холодним розсолом, після чого банки з вмістом стерилізують і герметично закупорюють.

Для швидкого маринування буряків використовую гарячий маринад. Закочувати банки немає необхідності. Після того, як заливка охолоне, досить витримати овочі добу в холодильнику.

Але також допустимо зберігати маринований буряк швидкого приготування, засукавши тару кришкою, в прохолодному місці.

До складу заготовки, крім самої буряків, можуть входити такі інгредієнти, як цибуля, часник, капуста, морква та інші овочі.