Курячий суп з вермішеллю

Курячий суп з вермішеллю – легкий, смачний, ситний обід. Рецепти курячого супу з вермішеллю: з овочами, грибами, сиром

Курячий суп з вермішеллю

Суп з курки і вермішелі – це класика супів і відмінний варіант легкого обіду, коли мало часу для складних страв, а хочеться чого-небудь смачного і ситного.

Суп виходить ароматним і дуже поживним, до того ж його люблять не тільки дорослі, але і діти всіх віків.

Курячий суп з вермішеллю – загальні принципи приготування

Для приготування курячого супу з вермішеллю використовують два основних інгредієнта – це сама курка і вермішель.

Бульйон для супу готують з цілої курки або будь-якої її частини. Дієтичний суп виходить, якщо використовувати тільки грудку курки, з решти складових птиці бульйон вихід більш ароматним і насиченим. Перед приготуванням курку слід ретельно помити, викласти у воду, додати сіль і при бажанні додаткові інгредієнти, наприклад такі, як цибуля, морква, коріння селери і петрушки. Далі курка виймається, остуджується і нарізається згідно з рецептом, а сам бульйон проціджують.

Вермішель може бути будь-який: домашній або купувальний, товстої або у вигляді павутинки. Тут все залежить від ваших смакових уподобань. Деякі для надання супу більш яскравого смаку перед публікацією макаронних виробів в суп, злегка проколюють вермішель на сухій сковороді.

Також курячі супи з вермішеллю можна додати будь-які овочі, гриби, молочні продукти, сири, улюблені спеції і зелень. У будь-якому випадку, такий суп вийде неймовірно смачним.

Ми підібрали найкращі рецепти, перевірені часом, які ви можете взяти за основу вашого власного ароматного першого страви.