Ікра кабачкова на зиму через м’ясорубку

Ікра кабачкова на зиму через м’ясорубку ніжна «заморська» закуска. Кращі рецепти ікри кабачкової на зиму через м’ясорубку

Ікра кабачкова на зиму через мясорубку

Ікра з кабачків – улюблена закуска, рецепт якої в кожній родині передається з покоління в покоління.

Це поживна страва з високим вмістом мінералів і вітамінів. Завдяки низькій калорійності ікру часто вводять в раціон при дієтичному харчуванні.

Сьогодні відомо безліч рецептів ікри кабачкової на зиму через м’ясорубку. У статті ви знайдете кращі варіанти приготування цієї закуски.

Ікра кабачкова на зиму через м’ясорубку основні принципи приготування

Для ікри з кабачків рекомендують використовувати молоді овочі невеликого розміру з тонкою шкіркою і нерозвиненими насінням. Такі кабачки досить просто вимити. Зрізати шкірку і видалити насіння не потрібно, але якщо у вас «старі» овочі, їх потрібно очистити від шкірки і вибрати волокна з насінням.

Кабачкова ікра готується досить швидко. Достатньо овочі перекрутити через м’ясорубку, покласти в глибокий казан і тушкувати до готовності. Пропускають Через м’ясорубку як сирі овочі, так і попередньо обсмажені або запечені в духовці.

Кабачок поєднується практично з усіма спеціями і овочами, що дозволяє приготувати різні варіанти цієї закуски. Готувати ікру можна не тільки в казані, але і в духовці, мультиварці або скороварці.