Кабачки під сиром в духовці

Ніжне блюдо – кабачки під сиром в духовці. Кабачки під сиром в духовці, з помідорами, грибами або перцем!

Кабачки під сиром в духовці

Запікання овочів під шапкою з сиру все частіше стає рецептом повсякденному, а не тільки святкової кухні.

Кабачок в такому сусідстві теж виходить на «п’ять з плюсом».

Овоч не вимагає довгої теплової обробки і тому страви зазвичай ставлять в духовку вже посипаними сирної крихтою.

Такі страви можна зробити досить гострими, або обійтися більш помірними спеціями.

Кабачки під сиром в духовці – загальні принципи приготування

• Кабачки переважно вибрати молоді та дрібні. У таких овочів м’яка шкірка і дрібні м’які насіння. З більш зрілих обов’язково зрізають грубу шкірку і вибирають все насіння. Овоч нарізають згідно з рецептурою, і подальше приготування залежить від конкретного блюда.

• Для швидкого запікання кабачки нарізають кільцями різної ширини або пластинами. Щоб м’якоть при запіканні не перетворилася на кашу і не розвалилася, гуртки попередньо бланшують у воді або пропекают в духовці. Для фарширування плоди розрізають навпіл і вибирають середину. До попередньої термічної обробки у даному випадку не вдаються.

• Для приготування кабачків під сиром в духовці використовують тверді сорти натурального кисломолочного продукту. Посипають тертим сиром готуються овочі перед запіканням. Він добре плавиться і утворює непроникну для пари скоринку, що дозволяє зберегти соковитість підготовлюваного блюда. Часто кабачки в духовці готують з рассольными сирами, але і такі страви все одно посипають зверху стружкою твердих сирів.

• Для поліпшення смаку страв з кабачків під сиром, в них додають різні овочі, гриби або м’ясо у вигляді фаршу. Приправляють спеціями, які набувають згідно рецептури або підбирають згідно своїм перевагам.

• Кабачки під сиром, запікають в духовці при 180 градусах, і деко ставлять тільки в добре розігрітий духову шафу.