Плов в казані

Плов в казані на відкритому вогні: відчуйте різницю! Рецепти приготування плову в казані на багатті: м’ясного і пісного

Плов в казані

Яких тільки рецептів плову не зустрінеш на просторах «світової павутини»!

Це і плов з грузинськими пряними травами, але в кращих узбецьких традиціях, у виконанні естонських кухарів, і плов по-узбецьки» зі свининою (!) від невідомих авторів, не знайомих не тільки з узбецькими традиціями, але і з мусульманськими канонами в принципі.

Плов з рибою, з овочами і сухофруктами, плав з айвою або свіжими томатами, з бобами або грибами: є все, що душа забажає.

Але треба визнати, що якщо дотримана технологія приготування рису, то будь-який з цих страв має право називатися пловом, а про смаки сперечатися не прийнято.

Цікавий інший факт, але який варто звернути увагу – посуд для приготування одного з найдавніших страв на планеті.

Адже зрозуміло, що на зорі цивілізації не існувало мультиварок, СВЧ та іншої просунутої побутової техніки. Був час, коли навіть вогонь багаття і м’ясо смажене на рожні вважалося досягненням людства. Найцікавіше, що люди до нинішнього часу не відмовилися від звички збиратися біля багаття і пекти картоплю, смажити шашлики, варити юшку прямо на березі озера або готувати плов у великому казані. Чому?

Просто порівняйте плов, приготовлений старовинним способом і той, який «сам приготувався», в мультиварці, і до смаку багаття не зможе залишитися байдужим жоден справжній гурман.