Омлет в пакеті

Омлет в пакеті: рецепти незвичайної дієтичної страви. Готуємо варений омлет в пакеті м’ясом, ягодами, овочами, зеленню

Омлет в пакеті

Омлет – традиційна «ранкова» страва, дуже смачна, корисна і низькокалорійна. Маючи високу поживну цінність при мінімумі калорій, воно дає сили, але не шкодить фігурі. Особливо ніжним смаком володіє варений омлет в пакеті.

Користь омлету в пакті та його відмінності від традиційного блюда

Традиційні варіанти омлету готують на сковорідці, в духовці, в пароварці або мультиварці. Про те, що можна робити варений омлет в пакеті, знають небагато. Між тим, незвичайне блюдо відрізняється від класичного, причому значно.

Омлет, приготовлений таким дивним чином, зовсім не містить масла. Смажити його не треба, тому не утворюється недоречна в омлеті скоринка. Вона шкідлива і навіть небезпечна для здоров’я. Дорослі люди можуть приймати рішення самостійно, а ось дитячий організм потрібно берегти. Тому омлет в пакеті ідеальний для дитячого харчування.

Крім того, незвичайний спосіб приготування вирішує найголовнішу проблему цього апетитного омлету: він робить страву високим, повітряним без всякої борошна або манки. Домогтися цього в сковорідці або мультиварці дуже складно. Навіть якщо на тарілку потрапляє шматок пишного красивого омлету, до столу нерідко добирається скромна яєчна коржик.

Омлет в пакеті гарантовано виходить пишним, зберігаючи приємну повноту і після охолодження в тарілці. Враховуючи простоту приготування, це приємний бонус до безсумнівної користі. Є й інші плюси: в киплячій воді страва не зможе пригоріти і не вимагає особливого нагляду при приготуванні.

Як і звичайний омлет, незвичайний варений можна ускладнювати. Наприклад, додавати в нього м’ясо, курку, зелень, овочі та інші інгредієнти.