Компот з яблук у 3-літрових банках

Компот з яблук у 3-літрових банках – натуральний напій для всієї родини. Кращі рецепти компотів з яблук у 3-літрових банках

Компот з яблук у 3 літрових банках

Незважаючи на різноманітність фруктових напоїв у наших магазинах, домашні компоти навіть сьогодні не втратили своєї популярності. Адже домашні компоти варять без консервантів, а значить, у них нічого крім користі немає.

Компот з яблук у 3-літрових банках – основні принципи приготування

Для компоту найкраще підходять яблука кисло-солодких сортів. При цьому фрукти повинні бути дозрілими. Недоспелые плоди несмачні і тверді, а перезрілі просто розваряться і втратять форму.

Відбирають великі плоди без пошкоджень і червоточин. Фрукти ретельно миють і чистять від шкірки. Вирізують серцевину. М’якоть подрібнюють часточками. Дуже зручно це робити за допомогою спеціального пристосування, яке одним рухом ділить плід відразу на вісім частин, одночасно видаляючи серцевину. Дрібні яблучка консервують цілком.

Нарізані фрукти поміщають в злегка підкислену воду і залишають на півгодини.

Яблука бажано перед укладанням бланшувати шість хвилин, щоб вони не втратили форму і не потемніли. Яблука виймають з окропу і відразу поміщають у крижану воду.

Фрукти закладають у банки і заливають киплячим сиропом. Банки закочують кришками і охолоджують, закутавши у стару куртку.