Окіст в духовці у фользі

Окіст в духовці у фользі: старовинні традиції в новій упаковці. Рецепти приготування соковитого окости в духовці у фользі

Окіст в духовці у фользі

Запікання м’яса – старовинний спосіб приготування.

Нехай навіть археологи та історики поки сперечаються про те, коли ж насправді з’явилася російська піч – в середині минулого тисячоліття або на 2-3 тисячоліття раніше, але запікання окости в духовці у фользі дуже виразно нагадує кулінарні традиції старовинної російської кухні.

До появи в Росії французьких кухарів, і в селянських сім’ях, і при царському дворі м’ясо готували по-старому – варили або запікали цілими тушками.

Дуже часто тушки поросят фарширували іншими видами м’яса, запікаючи їх на розжареному вугіллі, на рожні.

Приблизно тоді було помічено, що м’ясо зверху підгорає, і щоб цього уникнути, туші для запікання стали обмазувати глиною, а трохи пізніше – житнім тестом, що надавало страви абсолютно новий смак.

Так що, запікання окости в духовці у фользі – старовинна кулінарна обробка м’яса з застосуванням сучасних технічних можливостей.

Сучасна російська кухня зберегла споконвічні традиції, розширила асортимент продуктів і технології їх кулінарної обробки, перейнявши досвід сусідніх країн.