Глазур з какао та молока

Технологія приготування глазурі з какао та молока. Гордість кулінара – красива глазур з какао та молока для торта

Глазур з какао та молока

Глазур буває різною….

Начебто і не настільки важливий компонент випічки, а спробуйте без нього?!

Просто покрийте білою цукровою помадкою торт або еклери і ефект вже не той.

А варто полити скромненький бісквіт темної, ледь ванільною глазур’ю і дивись – в очицях маленьких ласунів заграли іскорки захоплення.

Глазур з какао та молока – загальні принципи приготування

Какао і молоко – продукти, на основі яких можна приготувати не один вид шоколадної глазурі, що дозволяє красиво прикрасити як просту, так і більш складну випічку. Будь-яка глазур з какао та молока готується швидко і досить просто, її можна зварити або приготувати без варіння.

Какао – краще всього використовувати темне, сухе, без цукрового піску, потребує варіння. Воно додасть виробу більш насичений шоколадний смак, а самої глазурі темний «шоколадний колір. У всіх рецептурах зазначено саме таке какао, навіть якщо глазур не потрібно варити. Какао-порошок не повинен містити грудочок, тому перед використанням його потрібно пересіяти або добре розім’яти сухий ложкою.

Молоко повинно бути свіжим, процентний вміст жиру в ньому впливає лише на калорійність «помадки». Нерідко звичайне молоко замінюють згущеним.

• Крім молока і какао, основна складова будь глазурі цукровий пісок або пудра. До основних продуктів може знадобитися додати: желатин, крохмаль, шоколад або вершкове масло.

• Від вибору додаткових компонентів, а також способу приготування залежить густота глазурі, тривалість її застигання, і зовнішній вигляд покриває вироби. Найчастіше використовують приготовану з какао на молоці глазур для тортів. Блискуча, матова, дзеркальна, м’яка «помадка» дозволяє приготувати шикарні десерти, які практично неможливо відрізнити від фабричних.