Гарбузові мафіни

Гарбузові мафіни – сонячна випічка! Рецепти дієтичних, класичних і десертних мафінів з гарбуза

Гарбузові мафіни

Мафіни з гарбузовим наповнювачем – рецепт досить відомий. Використавши ніжну м’якоть, домагаються більш об’ємного смаку випічки, при тому, що, правильно збалансувавши кількість цукру, отримують кексики солодкі і порівняно низькокалорійні. Така насолода хороша до гарячого чаю і дуже рекомендується для поліпшення загального стану травної системи.

Гарбузове мафіни – загальні принципи приготування

• Тісто для таких мафінів готується на гарбузовому пюре. Його готують із сирої або розм’якшеною в процесі варіння щільною гарбузової м’якоті. Для подрібнення сирого овоча використовують дрібну тертку або блендер. Відварну гарбуз перетирають через металеве сито або перебивають в пюре блендером.

• Консистенція тіста для гарбузових мафінів – напіврідке. У нього неодмінно кладуть яйця, борошно, розпушувач і рослинні жири. Класична рецептура передбачає використання оливкової олії. Замість нього використовують також соняшникову, але тільки дуже якісне. Від цього залежить смак виробів, що випікаються.

• При вимішування тесту бажано дотримуватися загальні правила його приготування. Спочатку окремо змішують сипучі і в іншій ємності – рідкі складові. Потім сипку суміш вводять в рідку основу і, домагаючись однорідності, перемішують ложкою. Не збивають і не вимішують довго, інакше порушиться структура випеченого виробу.

• Для випічки використовують невеликі формочки з силікону або металу. Силіконові ємності перед використанням не потребують попередньої підготовки. На дно і стінки металевих форм обов’язково наносять тонкий шар олії. Часто мафіни випікають у спеціальних паперових стаканчиках, які змащують маслом і встановлюють на спеціальні підставки.

• Час і температурний режим випічки залежить від рецепту. У середньому вироби готуються від 15 хвилин до півгодини. Готовність мафінів перевіряють, як і у випадку з бісквітної випічкою, проколів тонкою дерев’яною паличкою в найвищому місці. Вона не повинна після цього липнути.

• Мафіни, на відміну від кексів, виходять ноздреватыми і повітряними, менш калорійними і легкими.