Як чистити креветки

Як правильно очистити креветки? Правила чищення креветок та поради щодо застосування від панцирів креветок

Як чистити креветки

Жителі морських глибин завжди вважалися делікатесами, які подаються на стіл в якості розкішного частування для гостей.

Морські продукти радять дієтологи замість м’яса для тих, хто бажає зберегти свою фігуру.

Креветки, безумовно, вважаються одним з найбільш популярних і споживаних молюсків.

На ринку існує безліч різновидів, вони зазвичай відрізняються за розміром і кольором. Як правильно чистити креветки? Адже для кожної страви потрібні тільки очищене м’ясо. Давайте розбиратися.

Як правильно чистити сирі креветки

Очищення сирих або варених креветок включає в себе кілька простих кроків. Який би вид креветок ви не купили, впоратися з їх чищенням не складе особливої праці.

Отже, почнемо по порядку:

1. Обполосніть креветки. Покладіть креветки в друшляк, ретельно промийте їх холодною водою.

2. Огляньте креветки і викиньте будь-які, які будуть мати слиз, тьмяність і ті які погано пахнуть.

3. Очищення сирих креветок потрібно почати з відривання голови (якщо вона є). Для цього стисніть голову між вказівним і великим пальцем, тільки там, де вже починається тіло. Міцно утримуючи тіло з іншого боку. Починайте крутити голову за годинниковою стрілкою, поки голова не відірветься.

Як чистити креветки

4. Потім видалити панцир, почавши з широкого кінця і рухаючись у напрямку до хвоста. Ніжки відірвуться з панциром. Кінчик хвоста можна залишити для більш презентабельного вигляду. Але якщо все-таки потрібно видалити хвіст, просто натисніть на нього і видавіть з м’яса.

5. Після креветку потрібно розрізати і видалити кишковий тракт (темна відень вздовж тулуба). За допомогою гострого ножа або ножиць зробіть розріз по центру зовнішнього вигину, приблизно на третину з тулубом. Саме так можна видалити кишковий тракт креветки. Найпростіший спосіб зробити це зубочисткою. Розрізання надає більш привабливий вигляд, так як при готуванні вони злегка скручуються і відриваються.

Як чистити креветки

Завдяки цьому блюдо з креветок не повинно бути гірким. Далі потрібно креветки промити в холодній воді і висушити на паперовому рушнику. Креветка готова для приготування їжі.