Запіканка з макаронів в духовці з сиром

Запіканка з макаронів в духовці з сиром – ситно! Оригінальні грибні, м’ясні, овочеві запіканки з макаронів в духовці з сиром

Запіканка з макаронів в духовці з сиром

Макаронні вироби з сиром – багаторазово перевірена і безвідмовна комбінація. Запіканки, в основі яких перераховані продукти, досить прості і, тим не менш, по-своєму вишукані. Навіть скориставшись лише домашньою локшиною і варіюючи сорти і кількість сиру можна приготувати абсолютно не схожі страви. Ну а якщо підійти до справи з розмахом?

Запіканка з макаронів в духовці з сиром – загальні принципи приготування

• Для сирних запіканок використовують відварені макаронні вироби. Причому ступінь їх готовності може бути різною. Макарони відварюють до повної готовності або так званого стану «аль денте», коли вироби залишаються злегка недовареними. Часто запіканки готують з залишків гарніру.

• Вироби використовують різної форми і довжини. Для варіння їх опускають в киплячу трохи солону воду і доводять при слабкому кипінні до необхідної готовності. Потім промивають і ретельно зціджують воду. Щоб відварені вироби не злиплися між собою, їх заправляють вершковим або рафінованим рослинним маслом.

• Запіканки з макаронів з сиром готують із додаванням різних продуктів. У них кладуть свіжі або обсмажені овочі, сир, ковбасні вироби, м’ясний фарш або субпродукти, наприклад, печінка. Часто в такі запіканки додають гриби.

• Підготовлені інгредієнти викладаю шарами або змішують.

• Використовуються тверді сорти сиру змішують з основною масою або посипають поверхню запіканок. Розмір сирної стружки не має особливого значення, головне, щоб сир добре плавився.

• Випікають запіканки в духовці глибоких формах, які попередньо змащують вершковим маслом. Ставлять форми в духову шафу, прогрітий до 180 градусів. Тривалість запікання залежить від рецептури.