Сік з абрикосів на зиму

Сік з абрикосів на зиму – сонячний напій! Різні способи заготівлі абрикосового соку на зиму в домашніх умовах

Сік з абрикосів на зиму

Літо порадувало урожаєм абрикосів? Потрібно заготовити сік! Для ароматного напою потрібно зовсім небагато: стиглі плоди і гарний настрій. Тут можна підглянути підходящий рецепт абрикосового соку на зиму.

Сік з абрикосів на зиму – загальні принципи приготування

Найпростіший спосіб добування соку – це з допомогою соковижималки. Вона може бути ручна, електрична або парова. Також можна приготувати напій шляхом протирання зварених фруктів. Часто напій розбавляють водою. До нього може додаватися цукор, лимонна кислота, різні ароматні добавки. Часто готують абрикосовий сік з додаванням інших фруктів, наприклад, яблук, цитрусових.

Стерильність – наше все!

Так як сік піддається тепловій обробці, після миття абрикоси не потрібно сушити. Але після варіння, стерильність обов’язкове. Не допускається попадання в напій сирої води, смітинок і іншого сміття. Розливають сік тільки у чисті сухі банки.

Як можна стерилізувати ємності:

• над парою;

• в духовці;

• в мікрохвильовій печі.

Коли бабусі выжаривали банки на сонечку, але сьогодні цей спосіб втратив свою актуальність. Розливають напій тільки в киплячому стані. Закручують чистими, бажано стерильними кришками. Використовується спеціальний ключ. Остуджувати заготівлю потрібно в перевернутому вигляді, потім банки повертають у природне положення.