Картопля з фаршем в горщиках

Картопля з фаршем в горщиках – смачна вечеря для особливого випадку. Кращі рецепти картоплі з фаршем в горщиках

Картопля з фаршем в горщиках

Всім відомо, що страви з російської печі набагато цікавіше і смачніше, ніж приготовлені на плиті. Горщики і духовка замінять вам російську піч на сучасній кухні.

Картопля з фаршем в горщиках – основні принципи приготування

Приготування в горщиках не вимагає багато часу, а в результаті ви отримаєте смачне і ситне блюдо. Продукти в горщиках готуються рівномірно і просочуються ароматами один одного. Замість м’яса у цьому рецепті використовують фарш, що робить страву ніжніше і соковитіше.

Фарш можна брати будь-який: свинячий, яловичий, курячий або змішаний.

Крім картоплі у страву додають овочі або бобові. Щоб картопля з фаршем в горщиках не вийшла сухою, в неї додають томатну пасту, сметану чи молоко.

Картопля та інші овочі чистять, миють і подрібнюють. Картоплю можна закладати в горщики сирої, або попередньо її обсмажити. З цибулі і моркви роблять овочеву піджарку. Фарш також обсмажують.

Всі продукти закладають в горщики. На дно викладають картоплю і покривають його фаршем і овочевий піджаркою. Всі солять і приправляють спеціями.

Щоб зверху утворилася апетитна скоринка, страву посипають тертим сиром.

Горщики ставлять в духовку і готувати при 180 С. Час приготування залежить від того, в якому вигляді закладають овочі. Якщо використовують сирий картопля – готують 1-2 години. Попереднє обсмажування всіх інгредієнтів значно скорочує час приготування.