Свинина з картоплею в горщиках

Свинина з картоплею в горщиках – м’ясо і гарнір в одному блюді! Рецепти свинини з картоплею в горщиках з різними доповненнями

Свинина з картоплею в горщиках

Виявляється, щоб смачно і ситно нагодувати сім’ю, не треба цілий день проводити на кухні.

Досить запастися свининою, картоплею і дістати горщики.

Саме ці глиняні помічники виручають багатьох господинь і економлять величезну кількість часу.

Крім м’яса і картоплі, в них можна додавати найрізноманітніші інгредієнти, соуси, спеції. І кожен раз страва буде грати новими смаками.

Свинина з картоплею в горщиках – загальні принципи приготування

Взагалі, для приготування страв у горщиках можна використовувати не тільки свинячу вирізку, але і шматочки на кісточках.

Так і робили раніше, коли великі глиняні горщики використовували в російських печах. Але сьогодні найчастіше використовують порційний посуд, тому закладання великих шматків недоречно.

В основному використовують вирізку або реберця.

Перед приготуванням перший раз, нові горщики потрібно прожарити в духовці. М’ясо закладають у сирому вигляді, маринованому або обсмаженому. Картоплю просто очищають і нарізають. Молоді і дрібні бульби можна закладати цілком.

Вміст горщиків томят в своєму соку або додають різні заливки. В основному це сметана, вершки, помідор, майонез і соуси на їх основі. Зверху можна додати сир, який запікають до рум’яної скоринки.

Готуються страви в глиняних горщиках порівняно швидко. Зазвичай для спекотного досить 40-60 хвилин. Але навіть якщо ви його перетримайте, тому нічого страшного не станеться.