Гарніри до котлет

Гарніри до котлет – вони такі різні! Рецепти гарнірів до рибних, м’ясних, курячих, печінковим і овочевих котлет

Гарніри до котлет

З чим їдять котлету? Звичайно ж, з гарніром! Без нього блюдо незавершене, а тарілка здається порожнім. Варіантів приготування гарнірів багато, але далеко не кожен підійде до біфштексу з м’яса або риби. З чим подати, якщо вона приготована з печінки або овочів? Розгадуємо загадки!

Гарніри до котлет – загальні принципи приготування

Гарніри бувають відварними, смаженими, тушкованими і запеченими. Вид теплової обробки залежить від основного використовуваного продукту, а також способу приготування котлети. Якщо вона парова і дієтична, то гарнір з смаженої картоплі буде виглядати безглуздо. Також потрібно звертати увагу на сполучуваність продуктів. Наприклад, тефтелі з рисом ніколи не подають з відвареною рисом або макаронами. А овочеві котлети з капустяної солянкою або рагу.

З чого готують гарніри:

• овочі;

• крупи;

• макаронні вироби;

• гриби.

Іноді змішують кілька продуктів з різних категорій. Наприклад, гарніри з круп можна доповнити овочами або грибами. Макаронні вироби ніколи не поєднують з крупами.

Крім основних інгредієнтів, для приготування гарнірів використовуються жири, спеції, різні соуси і зелень. В оформленні страви також можуть фігурувати консервовані і свіжі овочі, якщо вони не присутні в гарнірі.