Стегенця, запечені в духовці

Стегенця, запечені в духовці – байдужих не буде! Рецепти стегенець, запечених в духовці з скоринкою, в рукаві, у фользі

Стегенця, запечені в духовці

Стегенця – сама ніжна і м’ясиста частина курки. Вони просто і швидко готуються, завжди виходять смачними і доступні за вартістю. З стегенець можна готувати найрізноманітніші страви, але найпростіше запекти в духовці.

Стегенця, запечені в духовці – загальні принципи приготування

Для запікання краще використовувати не дуже великі стегенця з невеликою кількістю жиру. Ніжки добре промивають холодною водою, підсушують шкіру, потім маринують або просто посипають спеціями і відправляють в духовку. Якщо на поверхні є пір’я, криваві патьоки і різні механічні ушкодження, то все це потрібно видалити.

З чим можна приготувати стегенця:

• з сиром;

• з різними соусами;

• з овочами або грибами;

• зі свіжими і сушеними фруктами;

• з тестом;

• з крупами.

Для приготування використовуються самі різноманітні спеції. Можна просто взяти готову приправу для курки і посипати підготовлені шматочки. Щоб спеції рівномірно розподілялися по продукту, їх можна змішати зі сметаною, майонезом, будь-яким соусом і просто натерти шматочки зі всіх сторін.

Для запікання стегенець в духовці можна використовувати звичайну форму або сковороду. Хорошим помічником є рукав, дозволяє забути про страву на найближчий час і не переживати, що воно підгорить або висохне. Ну і, звичайно ж, не забуваємо про фольгу, яка також стане на сторожі соковитості і смаку курячих стегенець.