Жульєн в мультиварці

Жульєн в мультиварці – французи в шоці! Спрощені варіанти жульєнів в мультиварці з грибами, куркою, овочами, морепродуктами

Жульєн в мультиварці

Французький жульєн – це блюдо, яке не потребує реклами, але вимагає багато часу.

Чи ні?

Насправді приготувати жульєн можна дуже швидко і просто, якщо скористатися мультиварка.

Результат буде нітрохи не гірше, часу і сил піде набагато менше. Здивуємо французів?

Жульєн в мультиварці – загальні принципи приготування

Як і належить, жульєн в мультиварці буде заливатися вершковим або сметанним соусом з додаванням борошна. У класичних варіантах основними інгредієнтами є гриби і курка. Але все частіше можна зустріти жульєни з іншим набором продуктів.

Що можуть додавати в блюдо:

• картоплю;

• морепродукти;

• кабачки, баклажани;

• мариновані або солоні гриби.

Незмінним інгредієнтом жульєна залишається твердий сир, який посипається поверх страви. Для смаку додається сіль, перець, часник, кріп і інша зелень.

В мультиварці для приготування страви в основному використовують три програми: Тушкування, Випікання, Смаження. Кожна господиня може підлаштувати рецепт під можливості своєї кухонних помічниці. Одні мультиварки краще обсмажують інгредієнти на режимі смаження, інші дають апетитну скоринку на випічці.

Справжній жульєн подається в круглих булочках. Гострим ножем зрізується верхівка, виймається м’якоть, порожнину наповнюється приготованим стравою, посипається сиром і булка запікається. Але все частіше сир засинають одразу в мультиварку, а страва просто викладають на тарілку.