Відкрита шаурма

Відкрита шаурма – корисний фаст-фуд на вашій кухні. Рецепти відкритої шаурми в лаваші, батоні або мексиканському коржику

Відкрита шаурма

Шаурма – популярне блюдо в закусочних, має величезну кількість шанувальників. Але тільки одиниці готують його в домашніх умовах. Насправді процес нескладний, а головне – швидкий. На приготування відкритої шаурми піде не більше часу, ніж на простий в черзі. А в підсумку вийде недороге, соковите, і свіже блюдо, яке точно не зашкодить здоров’ю. Поласуємо відкритої шаурмою?

Відкрита шаурма – загальні принципи приготування

Шаурму цього виду готують з одним або двома відкритими кінцями. Начинка може закручуватися за класичною схемою в тонкий лаваш (вірменський), закладатися в батон або загортатися в мексиканську корж. У відкритий кінець додатково наливається соус, покласти зелень.

Три секрети правильної шаурми:

1. Всі продукти повинні бути свіжими і смачними. Не намагайтеся позбавитися від незатребуваного шматочка. Він не загубиться в загальній масі і зіпсує все блюдо.

2. Шаурму небажано готувати заздалегідь, так як вона розкисне і потече. Краще робити безпосередньо перед вживанням і зберігати не більше трьох годин.

3. Чим більше начинки планується покласти в шаурму, тим більше шарів лаваша повинно бути.

В якості основної начинки зазвичай використовуються різноманітні види м’яса, курка, риба, ковбасні вироби, морепродукти і крабові палички. В доповнення зазвичай йдуть свіжі або мариновані овочі, зелень. Також можуть додаватися яйця, сир, гриби.

Соуси для шаурми – це окрема історія. Варіацій безліч, можна експериментувати зі спеціями, вносити зміни з урахуванням своїх смаків. Зазвичай соуси готуються на основі сметани, майонезу, кетчупу, йогурту, гірчиці в різних поєднаннях.