Суфле з куркою в духовці

Суфле з куркою в духовці – ніжне дієтичне блюдо! Доповніть овочами, сиром або картоплею суфле з курки в духовці

Суфле з куркою в духовці

М’ясне суфле – одна з найніжніших страв, яке в принципі можна із м’яса приготувати. Якщо ж в цьому як вибрати свіжу м’якоть птиці, тим більше курячу, то на легкість результату можна сміливо розраховувати.

Суфле з курки в духовці – загальні принципи приготування

• Для приготування суфле в духовці знадобляться форми. Вони можуть бути як великими, так і маленькими. Невеликі ємності зручні тим, що в них страва відразу по приготуванню розділене на порції.

• Суфле куряче готують з відвареного м’яса або сирого продукту. Щоб повітряне блюдо вийшло більш ніжним, рекомендується вибирати біле м’ясо птиці.

• Суфле готується з подрібненого в фарш м’ясного продукту. Сире або відварне м’ясо птиці подрібнюють, перекручуючи на м’ясорубці, або перебивають блендером. При використанні м’ясорубки, курятину, особливо сиру, бажано перекрутити двічі, щоб домогтися більшої однорідності.

• З курки в духовці можна приготувати ніжне повітряне блюдо або більш щільне, більше нагадує котлети. Для легкості в суфлейную масу вводять збиті яєчні білки. Це роблять безпосередньо перед запіканням і притому дуже акуратно, щоб повітряна піна не осіла.

• Для додання страві особливого смаку, м’ясну масу доповнюють іншими продуктами. У неї можна додати вершки, молоко, вершкове масло або овочі. Часто використовують заморожені суміші, що містять овочі різних контрастних кольорів.

• Форми не заповнюють до країв. У процесі випікання виділяється багато м’ясного соку, і його втрата призведе до того, що ніжне блюдо вийде сухим.