Страви з фаршу, що приготувати з фаршу крім котлет

Що приготувати з фаршу крім котлет – шукаємо в бабусиних зошитах. Готуємо з фаршу – кекси, рулети, кебаби

Страви з фаршу, що приготувати з фаршу крім котлет

Мелене, або січене м’ясо відмінно зберігається в замороженому вигляді.

Це, мабуть, найпоширеніший напівфабрикат і виробів з нього можна приготувати безліч.

Найпопулярніші – котлети, тефтелі, пельмені, але цим все не обмежується.

Безліч страв з фаршів належать національних кухонь народів нашої країни.

Використовують його в якості начинки для різних пирогів і пиріжків, так і класичні тефтелі можна подати оригінальним способом.

Страви з рубленого м’яса легше засвоюються, з-за чого вони так популярні дієти. Та й малюки, ленящиеся жувати, не відмовляться від м’ясного, якщо його зробити з фаршу і подати оригінально. Є в збірці й такі рецепти.

Страви з фаршу – загальні принципи приготування

• Рубане м’ясо дуже зручний напівфабрикат. Головна особливість продукту в тому, що всі страви на його основі готуються набагато швидше, ніж з натурального, навіть порізаного шматочками м’яса.

• З м’ясного фаршу, крім котлет, можна приготувати голубці, лазанью, нафарширувати їм перець, зробити битки і багато іншого.

• Ми пропонуємо вам приготувати з рубленого м’яса незвичайні ситні закуски. Для цього вам буде потрібно плита і духовка. З кухонного приладдя – м’ясорубка або блендер, терка з різними осередками, обробна дошка. Кілька невеликих ємностей. При необхідності каструлька і сковорідка (товстостінна або з антипригарним покриттям).

• Фарш готується зі свіжого чи охолодженого м’яса, можна придбати готовий.

• М’ясо до прокручування в м’ясорубці обов’язково миють і зачищають від товстих плівок і сухожиль.

• Перекручене м’ясо обов’язково солять і добре присмачують меленим чорним перцем. Після цього його добре вимішують до однорідності. Навіть можна масу злегка відбити про миску, щоб вона добре скрепилась.

• Після цього діють відповідно до рецептури. Для соковитості і розсипчастості готових виробів в м’ясні фарші можна додавати сирої або пасеровану цибулю. Вимочену в молоці або воді хліб або відварний рис.

• Приготовані закусочні страви, за даними рецептами, можна подавати не тільки на повсякденний стіл. Своєю оригінальністю вони прикрасять і будь-святкове застілля.