Скумбрія з лимоном

Скумбрія з лимоном – ароматна рибка на вечерю. Скумбрія в духовці з лимоном, у фользі з лимоном, запечена цілком – багато варіантів

Скумбрія з лимоном

Всім відомо, що морська риба багата на жирні кислоти Омега-3 і інші корисні речовини.

Вченими доведено, що в країнах, де популярні страви з морської риби, дуже низький відсоток серцево-судинних захворювань.

Цей факт заслуговує уваги.

Тому намагайтеся якомога більше готувати страви з цієї риби.

Скумбрія з лимоном – основні принципи приготування

Скумбрію з лимоном запікають у фользі, рукаві або просто в духовці. Дуже смачна виходить скумбрія з лимоном маринована. При такому способі приготування зберігаються всі корисні речовини.

Скумбрія в основному продається в замороженому вигляді. Розморожують рибу повністю, добре промивають під краном і відрізають голову і хвіст. Потім скумбрію потрошать, обов’язково вичищаючи чорну плівку, так як вона може давати гіркоту.

Підготовлену тушку ще раз миють і обробляють. Скумбрію можна приготувати цілком, обробити на філе або нарізати шматочками.

Лимон миють, обтирають і ріжуть скибочками. Застосовувати його можна по-різному: зробити в ташки поперечні надрізи і вставити в них скибочки лимона або нафарширувати рибу.

Крім лимона можна взяти ріпчасту цибулю і свіжу зелень. Скумбрію приправляють спеціями, пряними травами і запікають у духовці.