Шашлик з свинини з лимоном і цибулею

Що може бути смачніше соковитого шашлику з лимоном і цибулею? Кращі рецепти шашлику з свинини з лимоном і цибулею

Шашлик з свинини з лимоном і цибулею

Шашлик – улюблене всіма блюдо для пікніка.

Але його можна приготувати і вдома: у шашлычнице, в духовці, навіть в мультиварці.

Звичайно, це не зовсім те, але все ж не варто позбавляти себе і своїх домашніх задоволення скуштувати шашлику з свинини з лимоном і цибулею тільки з-за того, що поки виїзд на природу з якоїсь причини неможливий.

Загальні принципи приготування шашлику з свинини з лимоном і цибулею

Щоб страва не розчарувало вас, підберіть відповідне м’ясо. Для соковитого і м’якого шашлику з свинини з лимоном і цибулею краще вибрати м’ясо від шиї. Воно не дуже жирне і досить м’яке. Але можна придбати і що-небудь інше, тільки треба пам’ятати: хороший шашлик вийде з хорошого м’яса. Якщо вам дістався жорсткий і неапетитний шматок, чи вдасться його перетворити в ароматний шашлик зі свинини з лимоном і цибулею: краще використовувати його для варіння бульйону, зробити фарш додати котлети або використовувати для приготування м’ясної підливи.

Щоб м’ясо стало ще соковитіше і м’якше, його слід замаринувати перед зажариванием. Причому тримати в маринаді шматочки треба не менше 9 годин.

Існує безліч різних рецептів маринадів, частина з них ви знайдете на нашому сайті. Однак багато хто вважають, що найкращий варіант – це шашлик зі свинини з лимоном і цибулею. Ці добавки забезпечують м’якість і соковитість страви, не обтяжуючи його в той же час зайвими смаковими відтінками, які не всім по душі. Однак варто спробувати й інші варіанти: раптом саме він найбільше сподобається вам і вашим близьким! Власне, можна поєднувати різні добавки, складаючи маринад для шашлику з свинини з лимоном і цибулею. Наприклад, для цієї мети підійде майонез, кефір і т. д. Ці інгредієнти надають деякі відтінки смаку. При цьому треба пам’ятати, що все-таки лимон і цибулю – натуральні і невибагливі. Вони не забивають смак м’яса, а лише роблять його м’якшим.

Смажити шашлик зі свинини з лимоном і цибулею потрібно на вугіллі, уникаючи відкритого вогню. Визначити потрібну висоту допоможе аркуш паперу: повільно опускайте його до вугілля. Якщо почав підгоряти – висота ідеальна і для м’яса. Однак на перші 3-5 хвилин треба опустити шампура нижче і так потримати, часто перевертаючи: це треба, щоб шматочки «схопилися» і з них не витікав сік. Щоб перевірити готовність м’яса, треба злегка надрізати шматочок: світлий сік говорить про те, що м’ясо готове, рожевий – що його ще треба потримати над вугіллям, відсутність соку – що шашлик вже пережарен.