Риба тушкована з морквою і цибулею

Найпростіший рецепт риби з тушкованою морквою і цибулею. Різна риба тушкована з морквою і цибулею – смачний сюрприз для близьких

Риба тушкована з морквою і цибулею

Що може бути краще риби? Тільки риба з цибулею і морквою.

Її можна варити, смажити, парити, робити котлети і тушкувати.

Останній спосіб найбільш кращий для гурманів.

Тушена риба з морквою і цибулею – ідеальне блюдо як для званого обіду, так і для вечері в колі родини.

Готується просто, а з’їдається з великим апетитом. До того ж риба – дуже корисний продукт.

Джерело вітамінів і таких речовин, необхідних для нашого організму, як кальцій, магній, йод, фосфор та інші. А ще риба – знахідка для тих, хто приділяє увагу своїй фігурі.

Основні принципи приготування риби з тушкованою морквою і цибулею.

В залежності від того, яку рибу ви збираєтесь гасити, необхідно ретельно її обробити, видалити хребти, кістки, голови і хвости.

Щоб смак риби мав більш насичений смак, можна в першу чергу рибу обсмажити, а вже потім тушкувати в духовці або мультиварці.

Риба тушкована з морквою і цибулею лише на перший погляд готується легко, при виборі способу приготування необхідно враховувати час приготування. Не перетушите рибу, інакше вона вийде надто сухою. В мультиварці достатньо і півгодини, а ось в духовці хвилин на десять більше.

Для гасіння найкраще підійдуть такі види риби, як пангасіус, сазан, щука, кижуч, минтай.

Їли при гасінні риби з морквою і цибулею ви використовуєте велику кількість інших овочів, то можна обійтися без гарніру. В іншому випадку як гарнір до риби тушкованої з морквою і цибулею відмінно підійде картопля або рис.

На приготування риби з тушкованою морквою і цибулею піде певну кількість часу, але це того варто. Один із запропонованих рецептів обов’язково займе гідне місце у вашій персональній кулінарній книзі.