Кримські чебуреки

Кримські чебуреки – легендарні пиріжки! Рецепти соковитих, кримських чебуреків з м’ясом, сиром, овочами, грибами

Кримські чебуреки

Побувати в Криму і не спробувати чебуреків? Ну, це все одно, що в морі не скупатися – навіщо їхати-то було? Класичних – на крижаній воді, з начинкою з молодої баранини, нині майже не зустрінеш, зате всіх інших – хоч греблю гати! І з овочами, і з сиром, і з начинкою в різних комбінаціях. Ну а якщо до Криму, як до відпустки неблизько, а похрумтіти апетитними чебуречками хочеться – озброюйтесь продуктами і за справу, не так вони і складні – кримські чебуреки.

Кримські чебуреки – загальні принципи приготування

• Основна особливість кримських чебуреків – тонке, шарувате зсередини і пузырчатое зовні, тісто, ніжно-золотистого кольору. Щоб домогтися такого результату в нього додають яйця, рослинне масло, вершковий маргарин, горілку. Його вимішують різними способами, варіюючи температуру змішуються продуктів.

• В начинку класичних кримських чебуреків кладуть нежирний м’ясний або курячий фарш. Щоб вироби вийшли соковитими у начинку додають багато ріпчастої цибулі і підливають воду. Цибулю подрібнюють на м’ясорубці або дуже дрібно шаткують. На півкіло м’ясного фаршу прийнято додавати приблизно 120 мл прохолодної, попередньо прокип’яченої води. М’ясна начинка повинна бути злегка рідкуватий.

• Начинка для кримських чебуреків може бути не тільки м’ясний. Часто їх готують з сиром і помідорами, іншими соковитими овочами або комбінують кілька начинок. Наприклад: м’ясний фарш, обсмажені гриби і сир.

• Тісто для чебуреків розкачують невеликими кругами трохи товщі паперового листа і ліплять з них вироби у вигляді півмісяця. Особливу увагу приділяють швах і начинці, її не повинно бути багато.

• Кримські чебуреки жарять у великому обсязі прожареного рослинного масла. Щоб на боках не утворювалися підпалини, напівфабрикати повинні вільно «плавати» в товщі розжареного жиру і не торкатися дна посуду.