Кримські чебуреки

Кримські чебуреки – легендарні пиріжки! Рецепти соковитих, кримських чебуреків з м’ясом, сиром, овочами, грибами

Кримські чебуреки

Побувати в Криму і не спробувати чебуреків? Ну, це все одно, що в морі не скупатися – навіщо їхати-то було? Класичних – на крижаній воді, з начинкою з молодої баранини, нині майже не зустрінеш, зате всіх інших – хоч греблю гати! І з овочами, і з сиром, і з начинкою в різних комбінаціях. Ну а якщо до Криму, як до відпустки неблизько, а похрумтіти апетитними чебуречками хочеться – озброюйтесь продуктами і за справу, не так вони і складні – кримські чебуреки.

Кримські чебуреки – загальні принципи приготування

• Основна особливість кримських чебуреків – тонке, шарувате зсередини і пузырчатое зовні, тісто, ніжно-золотистого кольору. Щоб домогтися такого результату в нього додають яйця, рослинне масло, вершковий маргарин, горілку. Його вимішують різними способами, варіюючи температуру змішуються продуктів.

• В начинку класичних кримських чебуреків кладуть нежирний м’ясний або курячий фарш. Щоб вироби вийшли соковитими у начинку додають багато ріпчастої цибулі і підливають воду. Цибулю подрібнюють на м’ясорубці або дуже дрібно шаткують. На півкіло м’ясного фаршу прийнято додавати приблизно 120 мл прохолодної, попередньо прокип’яченої води. М’ясна начинка повинна бути злегка рідкуватий.

Ще смачненьке:  Курка з гарбузом в духовці

• Начинка для кримських чебуреків може бути не тільки м’ясний. Часто їх готують з сиром і помідорами, іншими соковитими овочами або комбінують кілька начинок. Наприклад: м’ясний фарш, обсмажені гриби і сир.

• Тісто для чебуреків розкачують невеликими кругами трохи товщі паперового листа і ліплять з них вироби у вигляді півмісяця. Особливу увагу приділяють швах і начинці, її не повинно бути багато.

• Кримські чебуреки жарять у великому обсязі прожареного рослинного масла. Щоб на боках не утворювалися підпалини, напівфабрикати повинні вільно «плавати» в товщі розжареного жиру і не торкатися дна посуду.