Овочеве рагу з фрикадельками в мультиварці: ситне і красиве блюдо. Авторський покроковий фото-рецепт приготування в мультиварці овочевого рагу

Якщо ви любите овочі і любите м’ясо, то напевно часто готуєте різні рагу і щось м’ясне до них – котлети, гуляш, тефтелі та інше. А що, якщо поєднати ці два варіанти. Овочеве рагу з м’ясом, це випробувано і не один раз. А ось овочеве рагу з фрикадельками – це щось новеньке і дуже смачне.

Овочеве рагу з фрикадельками в мультиварці: ситне і красиве блюдо. Авторський покроковий фото рецепт приготування в мультиварці овочевого рагу

Виходить соковито, смачно (ну, тут безумовно), ситно (що дуже порадує чоловіків) і красиво! Готувати рагу ми будемо в мультиварці, так що наша участь у готуванні мінімальне.

Фрикадельки готуються з будь-якого виду фаршу. Є тільки кілька нюансів у приготуванні. Курячі фрикадельки краще не обсмажувати, вони приготуються під час гасіння. А ось яловичий фарш і свинячий фарш розкриває свій смак краще, після обжарювання. Тому фрикадельки з таких видів фаршу краще обсмажити.

Так само скажемо пару слів про набір овочів для рагу. Тут вже є де розгулятися фантазії. Дивись у свої засіки і вибирайте, що вам до вподоби чи є у вас зараз. Ми візьмемо стандартний набір – картопля, морква, цибуля та капуста. Ці овочі просто зобов’язані бути в коморі у кожної господині, адже це основа багатьох страв. Але крім цієї золотої четвірки ви можете додати будь-які овочі – кабачки, помідори, цукіні, баклажани, цвітну капусту, броколі та інше.