Овочеве рагу в мультиварці

Овочеве рагу в мультиварці – варіант повноцінної страви. Як приготувати смачне овочеве рагу в мультиварці

Овочеве рагу в мультиварці

Овочеве рагу в мультиварці відрізняється від приготованого на плиті.

Завдяки тому, що воно готується на більш низьких температурах, в ньому зберігається більше корисних речовин і вітамінів.

Крім того, повільне ловлення робить страву соковитим, смачним і ароматним.

Овочеве рагу в мультиварці – основні принципи приготування

Якщо ви щаслива володарка мультиварки, пропонуємо вам приготувати за допомогою цієї помічниці смачне, корисне і смачне овочеве рагу.

Це блюдо готують з м’ясом або без нього. Приготування в мультиварці дозволяє готувати рагу з мінімальною кількістю масла або зовсім без нього, що, звичайно, робить страву набагато корисніше.

Якщо готують овочеве рагу з м’ясом, то нарізати його тонкими невеликими шматочками. Поміщають в ємність мультиварки і обсмажують до золотистого кольору.

Овочі чистять і подрібнюють. Закладають їх у ємність мультиварки, починаючи з тих, які готуються довше. Перемішувати рагу не потрібно, всі інгредієнти будуть рівномірно готуватися. Овочі виділять ароматний сік, в якому і будуть гаситися овочі і м’ясо. Ви можете використовувати абсолютно будь-які овочі, які вам до смаку.

Якщо ви хочете зробити рагу більш наваристим, можете додати в нього вершки або сметану.

Приправляємо всі спеціями, додаємо зелень, і ароматне, неймовірно смачне блюдо готове. При цьому вам не потрібно контролювати процес приготування, мультиварка все зробить сама. Вам залишається тільки розкласти рагу по тарілках і насолоджуватися смачним і корисним стравою.