Гарбуз, смажений на сковороді

Гарбуз смажений на сковороді – неймовірно смачно! Десерти, закуски та другі страви з гарбуза смажені на сковороді

Гарбуз, смажений на сковороді

Смажений гарбуз – їжа не на кожен день, зате розбавити звичний кругообіг гарнірів та страв вона може чудово. Конкуренцію картоплі або, скажімо, гречці, вона навряд чи складе, але здивувати домашніх іноді дуже корисно, особливо якщо з користю для їх здоров’я.

Гарбуз смажений на сковороді – загальні принципи приготування

• Для обсмажування краще брати невеликі плоди грушоподібної форми. М’якоть такий гарбуза найбільш солодкий і соковитий, а вузька її частина не містить насіння. Овоч ретельно промивають водою, змиваючи з нього залишки бруду, і розрізають на частини, щоб зручніше було видалити шкірку. Гарбузова м’якоть дуже щільна, тому слід користуватися добре заточеним ножем.

• На сковороді смажать як дрібні, так і великі шматочки гарбузової м’якоті. Незалежно від розміру і форми, не рекомендується товщина більше одного сантиметра, інакше гарбуз не прожариться.

• У більшості випадків гарбуз смажать на сковороді в олії, вершкове використовують тільки для приготування десертного страви. Скибочки опускають тільки на добре розігріту сковороду з вже доданим до неї жиром і обсмажують, перевертаючи на зворотну сторону до рум’яної скоринки.

• Смажать гарбуз на сковороді самостійно або з іншими овочами. Обсмажений овоч може бути десертним або закусочним стравою. Обсмажуючи гарбуз з овочами, готують ситні другі страви або легку піджарку для подачі з гарніром. Скибочки гарбуза, смажені на сковороді, нерідко доводять до готовності в духовці, доповнюючи блюдо фруктами або іншими продуктами.