М’ясо смажене з цибулею на сковороді

М’ясо смажене з цибулею на сковороді – ради всі! Рецепти смаженого м’яса з цибулею на сковороді під сметаною та іншим соусом

Мясо смажене з цибулею на сковороді

М’ясо і цибулю – чудове поєднання, яке має сотню смаків.

Чого тільки не готують з цих двох продуктів!

Але простіше і легше їх просто посмажити на сковорідці.

Вибираємо підходящий рецепт!

М’ясо смажене з цибулею на сковороді – загальні принципи приготування

Для смаження використовують свинину або телятину. Але для деяких рецептів підійде і яловичина, є маса цікавих страв з баранини, кролика. Якщо не зазначено вид м’яса, то беремо продукт на свій розсуд.

Насправді 90% успіху в приготуванні м’яса залежить від його виду. Бажано не використовувати обрізки з ноги або грудини тваринного, так як у них дуже багато м’язів і зробити такі шматки ніжними складно. Краще всього для смажених страв підходить вирізка, антрекот або тонкий край.

Також велику роль грає вік тварини. Чим вона молодша, тим ніжніше і смачніше вийде блюдо. М’ясо старої тварини легко визначити за зовнішнім виглядом: воно темніше, жир з жовтизною, жилки більш щільні.

Але що робити, якщо немає відповідного м’яса? Будь шматок можна попередньо замаринувати, що поліпшить смак. А зробити це дуже просто. Досить перемішати підготовлені шматочки з маринадом і залишити на кілька годин.

Що можна використовувати для замочування:

• спеції;

• овочеві і фруктові соки;

• різні соуси;

• свіжі овочі.

Зробити м’ясо ніжніше також допомагає попереднє відбивання шматочків. Але важливо не перестаратися, щоб продукт не втратив всі свої соки.

Цибулю зазвичай використовують ріпчаста і його обсмажують разом з м’ясом. Іноді овоч маринують в оцті, щоб надати йому більш пікантний смак і позбавити її від гіркоти.