М’ясо по-тайськи

М’ясо по-тайськи – екзотика на вашій кухні. Кращі рецепти м’яса по-тайськи: курка, яловичина, телятина, свинина

Мясо по тайськи

 

Тайці обсмажують овочі, м’ясо і морепродукти на сильному вогні в глибокій сковороді.

Це збільшує швидкість приготування і зберігає всі корисні властивості продуктів.

М’ясо по-тайськи – загальні принципи приготування

Для приготування використовують переважно м’ясо курки і телятину або яловичину. Але допустимо експериментувати і зі свининою, індичкою та іншими видами м’яса.

Справа навіть не в тому, з якого м’яса буде готуватися блюдо, а в способі його обробки і нарізці. М’ясо промивають, нарізають довгими тонкими смугами, шматочки схожі на ті, що ми ріжемо для приготування бефстроганов. Підготовлене м’ясо викладають в розпечене в сковороді вок масло.

Звичайно, у наших співвітчизників на кухні рідко зустрінеш сковороду вок, але по суті це той же сотейник або казан, простіше кажучи, товстостінна сковорода, в якій інгредієнти не підгорають.

Далі м’ясо обсмажується на сильному вогні. Курка – 5-10 хвилин, телятина – 10-20 хвилин, залежно від товщини шматочків і попереднього маринування м’яса.

Додатковими інгредієнтами служать спеції: мелений перець, чилі. Крім цього нерідко додають у страву мелений імбир, соєвий соус, часник, каррі та інші продукти.

М’ясо по-тайськи можна приготувати в якості основного блюда, тоді відмінним гарніром до нього стануть відвареної розсипчастий білий або бурий рис, рисова локшина, овочеве асорті, кукурудза.

Також м’ясо можна приготувати відразу з овочами: солодким перцем, морквою, цибулею, огірками і т. д., зробивши повноцінний обід.