Лазанья з баклажанами

Лазанья з баклажанами – о, mamma mia! Рецепти італійської лазаньї з баклажанами і фаршем, помідорами, грибами, кабачками

Лазанья з баклажанами

Рецептів лазаньї неймовірна кількість.

З чим тільки не готують італійську запіканку, навіть з баклажанами. Оригінально? Приголомшливо смачно!

Лазанья з баклажанами – загальні принципи приготування

Листи для лазаньї можна приготувати самостійно, але простіше використовувати покупне тісто. Попередня підготовка здійснюється за інструкцією на упаковці. Деякі листи вимагають замочування, інші відварювання. Розмір тесту теж буває різний. Можна зустріти великі пласти на цілу форму або зовсім маленькі шматочки. У будь-якому випадку укладати їх треба в один шар, чергуючи з начинкою.

Баклажани перед закладкою в начинку завжди обсмажують. При необхідності перед цим овочі вимочують у сольовому розчині, обполіскують, підсушують.

Що ще кладуть начинку:

• помідори, цибуля та інші овочі;

• курку, м’ясо;

• гриби;

• сири різних видів.

Начинка може поливатися соусами. У класичному варіанті це бешамель, але можна взяти будь-які інші соуси. Верх засипають твердим сиром, який добре плавиться і дає красиву скориночку.

Випічка лазаньї складається з двох етапів. Спочатку страву готують під шаром фольги, потім допікають у відкритому вигляді. Це потрібно, щоб на поверхні з’явилася гарна скоринка.