Котлети в сухарях

Котлети в сухарях: соковите м’ясо з хрусткою скоринкою. Хочете дізнатися цікаві рецепти котлет в панірувальних сухарях?

Котлети в сухарях

Котлетами зараз нікого не здивуєш, але і здавати свої позиції страва не збирається. М’ясо або м’ясопродукти, риба або морепродукти, овочі, бобові, злаки і гриби – все це придатне для приготування котлет.

Такий асортимент продуктів створює безмежні можливості для створення нових рецептів котлет в сухарях або без них, натуральних або з рубленого м’яса та інших продуктів, з начинкою всередині або покритих оригінальної паніровкою.

Котлети в панірувальних сухарях – основні технологічні принципи

Паніровка може змінити котлети до невпізнанності, перетворивши їх із звичайного домашнього сніданку або обіду в святковий або банкетне блюдо. Навіть звичайні відбивні зі свинини можуть придбати оригінальний смак і зовнішній вигляд завдяки незвичайним рецептами панірувальної суміші.

До складу панірування можуть бути включені спеції, пряні трави, сушені овочі, горіхи. Звичайно, використовувати складний склад панірування бажано з урахуванням смаку котлетного фаршу і гарніру, щоб гастрономічна композиція не створювала дисонансу в смаку.

Для початку виключимо зі списку видів теплової обробки парові і тушковані котлети, тому що при варінні на пару або гасінні паніровка буде виглядати, як шматочки вареного тіста. Крім того, теплова обробка парою не висушує котлети, так як випаровується волога обволікає котлети, пропаривает котлетну масу до готовності, перешкоджаючи виходу соку з фаршу. Котлети в сухарях смажать на сковороді або у фритюрниці, запікають в духовій шафі. Паніровка призначена, в першу чергу, для збереження соковитості котлетної маси.

Тому важливо приділяти увагу цьому етапу в приготуванні котлет в сухарях. Самі по собі сухарі не будуть триматися на поверхні котлети, особливо, якщо фарш має досить щільну і суху консистенцію. Для того, щоб паніровка в процесі смаження не обсипалася в розігрітий жир, котлети попередньо змочують у льєзоні або клярі. Якщо необхідна щільна кірочка для котлет, то їх панірують двічі. Це особливо необхідно для котлет, всередині яких знаходиться масло, яке розтоплюється в процесі смаження і може витекти без щільного шару панірування.